Hide Main content block

ANNOUNCEMENTS

Ek yerleştirme tarihlerinin değiştirilmesi sebebiyle Akademik Takvimimiz güncellenmiştir.
Bayram tatilinin 10 güne çıkarılması sebebiyle Geleneksel Türk El Sanatları bölümünün Özel Yetenek Sınavı tarihi 28 Ağustos 2017 tarihinden, 25 Ağustos 2017 tarihine saat 13.00'a alınmıştır.
Sevgili öğrenciler Sanat ve Tasarım Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Özel Yetenek Sınavımız, aşağıda belirtilen takvim doğrultusunda yapılacaktır. Başvurular için başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
Kayıt günlerimiz 14-18 Ağustos tarihlerinde, 09:00-18:00 saatleri arasında Öğrenci İşleri ofisimizde gerçekleşecektir.
Antalya AKEV Üniversitesi olarak ülkemizin ciddi uzman ihtiyacı olan Adli Bilişim alanında Uzaktan Eğitim programı açmış bulunmaktayız. Bu alanda uzun yıllar çalışmış eğitmenlerimizin deneyimlerini aktardığı bu program ile günümüzde sıkça karşılaşılan bilişim suçları, bilgisayar üzerinde dolandırıcılık vb. alanlarda bilgi sahibi olunacak, delil toplama ve suçun/masumiyetin ispatı üzerine çalışılacaktır.
Kayıt günleri, Öğretime Başlama, Ara, Dönem Sonu, Final Sınavları, Bütünleme Sınavları, Tek ders Sınavları vb. tarihlere gözatmak için Akademik Takvime bakınız.

News

ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİNDEN MERHABA
09-08 2017

AKEV’in kurucusu olduğu Antalya AKEV Üniversitesi, Harrington Park Otel’de yapılan tanıtım toplantısı ve dayanışma gecesinde Antalyalılara “merhaba” dedi. Muhteşem organizasyon Antalya’nın iş, sosyal yaşamının önde gelen isimlerinin yanı sıra yerel yöneticiler, siyasiler, Antalya Akev Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyeleri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
Antalya AKEV Üniversitesi Valilikte
05-04 2016

Antalya AKEV Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya Valisi Muammer Türker’i ziyaret ederek üniversite çalışmaları hakkında bilgi verdi.
AKEV’DE GENEL KURUL HEYECANI
15-02 2016

Antalya Kültür ve Eğitim Vakfının 28. Olağan Genel Kurul Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Genel Kurulda yeterli çoğunluğa ulaşılmasının ardından toplantı başladı. Divan başkanlığı Orhan Tolunay’ın yaptığı Genel Kurulda Yönetim Kurulu 2015 yılı faaliyet raporlarını Genel Kurula sundu. Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen hedefler Genel Kurul üyeleriyle paylaşıldı. 23.04.2015 tarihinde tüzel kişilik kazanan Antalya AKEV Üniversitesi için yapılan çalışmalar aktarıldı. Ardından Denetleme Kurulu 2015 yılı denetleme raporunu Genel Kurul üyelerine sundu. Yönetim ve Denetleme Kurulu faaliyetleri oy birliği ile ibra edildi.
MÜTEVELLİ HEYETİ KAMPÜSTE
28-12 2015

Antalya AKEV Üniversitesini açılış heyecanı sardı. Antalya Kültür ve Eğitim Vakfının kurucusu olduğu Antalya AKEV Üniversitesi Mütevelli Heyeti ikinci toplantısı çalışmaların son hızla sürdüğü kampüste gerçekleşti.