Hide Main content block

ANNOUNCEMENTS

Sevgili öğrenciler Sanat ve Tasarım Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Özel Yetenek Sınavımız, aşağıda belirtilen takvim doğrultusunda yapılacaktır. Başvurular için başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
Vakfımız ve Üniversitemiz, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve Kanunları ile Yüksek Öğretim Kurulu Yönetmelikleri çerçevesinde kurulan ve çalışmalarını sürdüren bir kurumdur. Atatürk ilke ve inkılapları ile bilimin ışığında, Antalyalıları kucaklayan çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmalar aşağıda sunulmuştur...
ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...
Antalya AKEV Üniversitesine Rektör ataması gerçekleştirildi. AKEV’de bir süredir büyük bir titizlik içerisinde devam eden rektör ataması görüşmeleri geçtiğimiz günlerde neticelenmiş ve Mütevelli Heyeti Profesör Doktor Hayati AKTAŞ isminde karar kılmıştı. Yoğun çalışmaların tamamlanmasının ardından Mütevelli Heyeti Rektör ataması için dosyayı Yükseköğretim Kuruluna teslim etti. Beklenen haber YÖK’ten geldi. Prof. Dr. Hayati AKTAŞ Antalya AKEV Üniversitesi Rektörü olarak atandı.
Eğitimde 52, vakıfçılıkta 28. yıla girerken, neredeyse yarım asırlık bir uğraşıyı özetlemek hayli zor olsa da ana başlıklar halinde kurumumuzu anlatmak isterim..
Eğitim öğretim faaliyetleri vakfımızın misyon ve vizyonu çerçevesinde sürdürülücektir...

News

Antalya AKEV Üniversitesi Valilikte
05-04 2016

Antalya AKEV Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya Valisi Muammer Türker’i ziyaret ederek üniversite çalışmaları hakkında bilgi verdi.
AKEV’DE GENEL KURUL HEYECANI
15-02 2016

Antalya Kültür ve Eğitim Vakfının 28. Olağan Genel Kurul Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Genel Kurulda yeterli çoğunluğa ulaşılmasının ardından toplantı başladı. Divan başkanlığı Orhan Tolunay’ın yaptığı Genel Kurulda Yönetim Kurulu 2015 yılı faaliyet raporlarını Genel Kurula sundu. Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen hedefler Genel Kurul üyeleriyle paylaşıldı. 23.04.2015 tarihinde tüzel kişilik kazanan Antalya AKEV Üniversitesi için yapılan çalışmalar aktarıldı. Ardından Denetleme Kurulu 2015 yılı denetleme raporunu Genel Kurul üyelerine sundu. Yönetim ve Denetleme Kurulu faaliyetleri oy birliği ile ibra edildi.
ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİNDEN MERHABA
25-01 2016

AKEV’in kurusu olduğu Antalya AKEV Üniversitesi, Harrington Park Otel’de yapılan tanıtım toplantısı ve dayanışma gecesinde Antalyalılara “merhaba” dedi. Muhteşem organizasyon Antalya’nın iş, sosyal yaşamının önde gelen isimlerinin yanı sıra yerel yöneticiler, siyasiler, Antalya Akev Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyeleri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
MÜTEVELLİ HEYETİ KAMPÜSTE
28-12 2015

Antalya AKEV Üniversitesini açılış heyecanı sardı. Antalya Kültür ve Eğitim Vakfının kurucusu olduğu Antalya AKEV Üniversitesi Mütevelli Heyeti ikinci toplantısı çalışmaların son hızla sürdüğü kampüste gerçekleşti.
Antalya Akev Üniversitesi

Antalya Akev University

CONTACT

Our Information Office: Kültür Mh. 3829 Sokak No:3 Kepez/ANTALYA/TÜRKİYE

Address: Kadriye Mah. Celal Bayar Cad. No:5-6 Serik/ANTALYA

  • Phone 1 444 1 264
  • Phone 2 0242 227 04 04
  • Email: info@akev.edu.tr