Hide Main content block

DUYURULAR

Vakfımız ve Üniversitemiz, Atatürk ilke ve Devrimleri ve bilimin ışığında, Antalyalıları kucaklayan çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmalar aşağıda sunulmuştur...
Eğitim öğretim faaliyetleri vakfımızın misyon ve vizyonu çerçevesinde sürdürülücektir...
Eğitimde 52, vakıfçılıkta 28. yıla girerken, neredeyse yarım asırlık bir uğraşıyı özetlemek hayli zor olsa da ana başlıklar halinde kurumumuzu anlatmak isterim..

Haberler

ATSO AKEV’İN YANINDA
24-05 2016

Son bir haftadır ziyaretleriyle Antalya’nın gündeminden düşmeyen Antalya AKEV Üniversitesi bu kez ATSO’daydı. ATSO Başkanı Davut Çetin’i makamında ziyaret eden Mütevelli Heyeti, son durumu aktardı. Mütevelli Heyeti Başkanı Selahattin Çiçek Başkan Davut Çetin’e teşekkür ederek “2006 yılından bu zamana kadar ATSO hep yanımızda oldu.
BİR DESTEK DE TÜREL’DEN
20-05 2016

Antalya AKEV Üniversitesi Mütevelli Heyeti, Antalya Büyükşehir Belediyesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Mütevelli Heyetini makamında ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, başta Dışişleri Bakanı Sn. Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere kuruluş çalışmalarından bu yana Antalya AKEV Üniversitesine destek verdiklerini, bundan sonra da ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.
ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİNE VALİLİK DESTEĞİ
19-05 2016

Antalya AKEV Üniversitesi, Antalya Valisi Muammer Türker, Serik Kaymakamı Dr. Rıfat Altan, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık ve Antalya İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Tevke’yi ağırladı.
Antalya AKEV Üniversitesi Valilikte
05-04 2016

Antalya AKEV Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya Valisi Muammer Türker’i ziyaret ederek üniversite çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Antalya Akev Üniversitesi

Antalya Akev Üniversitesi

İLETİŞİM

Danışma Ofisimiz: Kültür Mh. 3829 Sokak No:3 Kepez/ANTALYA/TÜRKİYE

Adres: Kadriye Mah. Celal Bayar Cad. No:5-6 Serik/ANTALYA

  • Telefon: 1 0242 227 04 04
  • Telefon: 2 0242 227 65 72
  • Email: info@akev.edu.tr