Duyurular

Ek yerleştirme tarihlerinin değiştirilmesi sebebiyle Akademik Takvimimiz güncellenmiştir.

Bayram tatilinin 10 güne çıkarılması sebebiyle Geleneksel Türk El Sanatları bölümünün Özel Yetenek Sınavı tarihi 28 Ağustos 2017 tarihinden, 25 Ağustos 2017 tarihine saat 13.00'a alınmıştır.

Sevgili öğrenciler Sanat ve Tasarım Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Özel Yetenek Sınavımız, aşağıda belirtilen takvim doğrultusunda yapılacaktır. Başvurular için başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Kayıt günlerimiz 14-18 Ağustos tarihlerinde, 09:00-18:00 saatleri arasında Öğrenci İşleri ofisimizde gerçekleşecektir.

Antalya AKEV Üniversitesi olarak ülkemizin ciddi uzman ihtiyacı olan Adli Bilişim alanında Uzaktan Eğitim programı açmış bulunmaktayız. Bu alanda uzun yıllar çalışmış eğitmenlerimizin deneyimlerini aktardığı bu program ile günümüzde sıkça karşılaşılan bilişim suçları, bilgisayar üzerinde dolandırıcılık vb. alanlarda bilgi sahibi olunacak, delil toplama ve suçun/masumiyetin ispatı üzerine çalışılacaktır.

Kayıt günleri, Öğretime Başlama, Ara, Dönem Sonu, Final Sınavları, Bütünleme Sınavları, Tek ders Sınavları vb. tarihlere gözatmak için Akademik Takvime bakınız.

Sevgili öğrenciler Sanat ve Tasarım Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Özel Yetenek Sınavımız, aşağıda belirtilen takvim doğrultusunda yapılacaktır. Başvurular için başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Vakfımız ve Üniversitemiz, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve Kanunları ile Yüksek Öğretim Kurulu Yönetmelikleri çerçevesinde kurulan ve çalışmalarını sürdüren bir kurumdur. Atatürk ilke ve inkılapları ile bilimin ışığında, Antalyalıları kucaklayan çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmalar aşağıda sunulmuştur...

ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...

Antalya AKEV Üniversitesine Rektör ataması gerçekleştirildi. AKEV’de bir süredir büyük bir titizlik içerisinde devam eden rektör ataması görüşmeleri geçtiğimiz günlerde neticelenmiş ve Mütevelli Heyeti Profesör Doktor Hayati AKTAŞ isminde karar kılmıştı. Yoğun çalışmaların tamamlanmasının ardından Mütevelli Heyeti Rektör ataması için dosyayı Yükseköğretim Kuruluna teslim etti. Beklenen haber YÖK’ten geldi. Prof. Dr. Hayati AKTAŞ Antalya AKEV Üniversitesi Rektörü olarak atandı.

Eğitimde 52, vakıfçılıkta 28. yıla girerken, neredeyse yarım asırlık bir uğraşıyı özetlemek hayli zor olsa da ana başlıklar halinde kurumumuzu anlatmak isterim..

Eğitim öğretim faaliyetleri vakfımızın misyon ve vizyonu çerçevesinde sürdürülücektir...

Antalya Akev Üniversitesi

Antalya Akev Üniversitesi

İLETİŞİM

Adres: Kadriye Mah. Celal Bayar Cad. No:5-6 Serik/ANTALYA

  • Telefon: 444 1 264
  • Email: info@akev.edu.tr