Haberler

AKEV’in kurucusu olduğu Antalya AKEV Üniversitesi, Harrington Park Otel’de yapılan tanıtım toplantısı ve dayanışma gecesinde Antalyalılara “merhaba” dedi. Muhteşem organizasyon Antalya’nın iş, sosyal yaşamının önde gelen isimlerinin yanı sıra yerel yöneticiler, siyasiler, Antalya Akev Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyeleri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Antalya AKEV Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya Valisi Muammer Türker’i ziyaret ederek üniversite çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Antalya Kültür ve Eğitim Vakfının 28. Olağan Genel Kurul Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Genel Kurulda yeterli çoğunluğa ulaşılmasının ardından toplantı başladı. Divan başkanlığı Orhan Tolunay’ın yaptığı Genel Kurulda Yönetim Kurulu 2015 yılı faaliyet raporlarını Genel Kurula sundu. Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen hedefler Genel Kurul üyeleriyle paylaşıldı. 23.04.2015 tarihinde tüzel kişilik kazanan Antalya AKEV Üniversitesi için yapılan çalışmalar aktarıldı. Ardından Denetleme Kurulu 2015 yılı denetleme raporunu Genel Kurul üyelerine sundu. Yönetim ve Denetleme Kurulu faaliyetleri oy birliği ile ibra edildi.

Antalya AKEV Üniversitesini açılış heyecanı sardı. Antalya Kültür ve Eğitim Vakfının kurucusu olduğu Antalya AKEV Üniversitesi Mütevelli Heyeti ikinci toplantısı çalışmaların son hızla sürdüğü kampüste gerçekleşti.

Antalya Kültür ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu, Okul-aile birlikleri, Antalya AKEV Üniversitesi inşaat çalışmalarını sürdüren taşeronlar anlamlı bir buluşma gerçekleştirdi.

Yapacağınız işte başarılı olacağınıza inanmak. Başarılı olmak için uğruna emek verdiğiniz işte kendi doğrularınızdan, ilkelerinizden, kendinizden ödün vermeden bu yolda ilerlemek başarının gerçek sırrıdır.

2016-2017 Öğretim yılında falliyete geçecek kampüs modern alt ve üst yapısı örnek oluyor

Akev Vakfı 23 Nisan da çifte bayram yaşadı. Antalya Akev Üniversitesi Resmen onaylandı.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin Salı günü yapılan görüşmelerinde kabul edilen kanun ile Akev Antalya Üniversitesi kuruluşu meclis onayından geçti.

Antalya Akev Üniversitesi

Antalya Akev Üniversitesi

İLETİŞİM

Adres: Kadriye Mah. Celal Bayar Cad. No:5-6 Serik/ANTALYA

  • Telefon: 444 1 264
  • Email: info@akev.edu.tr