Meslek Yüksekokulu Müdür Mesajı

Sevgili Gençler,

Öncelikle, Antalya AKEV Üniversitesinde öğrenim görmeyi seçtiğiniz için sizi kutlarım. Üniversitemiz bünyesinde bulunan iki yıllık Meslek Yüksekokulu programlarımız gerek teorik gerekse uygulamalı dersler içermektedir. Yüksekokulumuz, kendi akademik kadrosu yanında alanlarında uzman sektörden gelen öğretim elemanları ile öğrencilerini tam donanımlı bir şekilde meslek hayatına kazandırmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin turizm başkentinde bulunan Antalya AKEV Üniversitesi, uluslararası üniversite standartlarına göre hizmet vermeyi ve öğrencilerimizi mezun ettikten sonra iş hayatına atılacakları şirketler ve kurumlar için sorumluluk sahibi ve nitelikli kişiler olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Alanında kendini kanıtlamış öğretim elemanlarımız ve uzman idari kadromuz öğrencileri kişisel olarak da tanımakta, onların iki yıllık üniversite hayatı boyunca akademik ve sosyal gelişimlerini takip etmektedir. İleri teknolojiye sahip bilgisayar laboratuvarlarımız, çağdaş eğitim araç ve gereçlerimiz, sosyal etkinliklerimiz, seminer ve konferans programlarımızla öğrencilerimizi başarılı dolu bir geleceğe taşımaktayız.

Tüm bunlara ilaveten, mezun olduktan sonra da öğrencilerimiz ile yakın ilişkimizi devam ettirmeyi sürdüreceğiz. Zira Antalya AKEV Üniversitesi, öğrencilerini büyük AKEV ailesinin birer bireyi olarak görmektedir.

Hedeflerinize ulaşmak için Yüksekokulumuzda alacağınız eğitimin siz öğrencilerimiz için iyi bir yol gösterici olacağını umar, başarılarınızın devamını dilerim.

Dr. Zeynep Türkcan

Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili